مستقیم خیط و پیت کردن برنده در پوکر

اسکلنت

هفته گذشته ستون در مدتی که شانس نوادا قانونگذاران را پیاده سازی دولت قرعه کشی درو ده ها تن از دیدگاه, تلفن تماس و ایمیل از خوانندگان.تنها یک تماس گیرنده بود شدیدا مخالف قرعه کشی ایده.من کلش نظرسنجی نشان داد میانگین شهروندان می خواهند مجلس به بحث مفهوم.با عرض پوزش آن را نمی خواهید به اتفاق می افتد.وجود 43 متحده با قرعه کشی.وایومینگ ندارد یک قرعه کشی اما قانونگذاران در زمان مراحل به تازگی نسبت به تصویب یک طرح.نوادا نمی خواهد به دنبال همراه.من حمایت قرعه کشی فقط سوال که چرا این موضوع این است که مرده در هنگام ورود در نوادا قوه مقننه.دولت با کسری بودجه شدید مستقیم خیط و پیت کردن برنده در پوکر. K-12 آموزش و پرورش و دانشگاه سیستم روبرو هستند میلیون ها دلار در کاهش.برخی فکر می کنند در قرعه کشی دولت درآمد کمک خواهد کرد.یک صنعت بازی خودی گفت: قرعه کشی در حال بد سیاست های عمومی.آنها نمی افزایش درآمد وعده داده شده است.در قرعه کشی متحده پول هدفمند برای آموزش و پرورش است که اغلب نقل مکان کرد و به خط دیگر موارد.تنها گرجستان که به ایجاد یک قرعه کشی در سال 1992 نگه داشته است نیت اصلی.بدو گرجستان قرعه کشی داده بود $12.3 میلیارد دلار به آموزش و پرورش عمومی.بورس تحصیلی برنامه بودجه توسط قرعه کشی مزایای گرجستان فارغ التحصیلان دبیرستان که حضور در دانشگاه در دولت است اسکلنت. (شما در حال خواندن این نوادا مشکل هزاره برنامه بورس تحصیلی حامیان?) گرجستان قرعه کشی قوانین ironclad.بودجه باید به آموزش و پرورش است.در سال مالی 2010, گرجستان قرعه کشی بود $3.6 میلیارد دلار در فروش.دولت از درجه اعتبار ساقط است از قمار یا racetracks اگر چه گزینه های بازی در همسایه آلاباما و فلوریدا.بخت آزمایی و قمار شرکت وجود دارد در بسیاری از ایالت ها از جمله بازار که در آن نوادا بزرگترین شرکت های بازی به کار گیرند.در میشیگان در سال گذشته MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی MGM Grand دیترویت جمع آوری $581.8 میلیون درآمد.قرعه کشی دولت تا به حال 2.3 میلیارد دلار فروش در سال مالی 2010 یوتا.

Caesars Entertainment Corp دره اسلات گورخر. صاحب قمار در نه ایالت با قرعه کشی.هفته گذشته شرکت زمین شکست در دو اوهایو کازینو, دولت با قرعه کشی فروش $2.5 میلیارد دلار در سال مالی گذشته.حتی بوید بازی Corp مستقیم خیط و پیت کردن برنده در پوکر.
است که به شدت مخالف, نوادا, قرعه کشی, عمل قمار در ایندیانا, ایلینوی و لوئیزیانا همه قرعه کشی بازار.بازی رهبران نمی مانند مقایسه.قرعه کشی در محل قبل از قمار و بازی بازار نیست باز مانند نوادا است.بوید و ایستگاه قمار در برابر یک قرعه کشی به دلیل رقابت است.با اقتصاد دوره نقاهت مردم محلی قمار بازار می خواهد انحصار در هزینه های اختیاری.مهم نیست.مسئله این است که مرده در هنگام ورود. اسکلنت.