مک رولت lipglass بر روی پوست تیره

مک اسلات حافظه sd کار نمی کند

شماره 7 Florida Gators را در صورت خود, سخت ترین تست به تاریخ به آنها سفر به باتون روژ را در شماره 5 LSU Tigers در بالا matchup در هفته 7 از فصل فوتبال.ببر یک 13.5-نقطه مورد علاقه خانه برابر Gators با توجه به DraftKings تبلیغات.فلوریدا در حال آمدن است یک 24-13 صفحه اصلی پیروزی بر آبرن به حرکت به 6-0 در سال است.اما SEC برنامه هرگز آسان تر می شود: نه تنها Gators باید LSU این هفته, اما آنها هنوز هم برخورد با شماره 3 گرجستان در آینده Nov مک رولت lipglass بر روی پوست تیره. 2 در میان تست های دیگر.
LSU تا به حال نسبتا نور برنامه خارج از اوایل non-کنفرانس آزمون برابر تگزاس.هفته گذشته ببر coasted به 42-6 برنده بیش ایالتی یوتا اما برنامه آنها ramping تا سرعت: در چهار هفته بعدی آنها خواهد شد بازی, فلوریدا, Auburn و ردیف 1-رتبه آلاباما به احتمال زیاد نیاز به برنده شدن حداقل دو نفر از کسانی که بازی را به باقی می ماند در مشاجره حذفی.با توجه به LSU مربی اد Orgeron کلیدی برای تیم خود ممکن است توقف فلوریدا مواد منفجره در حال اجرا بازی مک اسلات حافظه sd کار نمی کند. "بدیهی است, مشاهده, نوار, زن و شوهر سال گذشته آنها به اجرای فوتبال ما" Orgeron گفت: در قبل از بازی در کنفرانس مطبوعاتی. "ما نمی توانیم به آنها اجازه اجرا به فوتبال ما.باید فیزیکی رو برای مقابله با.پشت خود را بسیار عالی به عقب قرار دادن یک سکه در اسلات معنی.

[فلوریدا مربی] دن [مولن] بسیار عالی بازی-تماس گیرنده." همچنین در شیر برای شنبه است 12 نبرد است که می بیند شماره 6 Oklahoma Sooners (5-0) مراجعه کنید شماره 11 Texas Longhorns (4-1).هر دو تیم شکست نخورده در کنفرانس بازی تا کنون با تگزاس تنها لکه دار بودن فوق دست دادن به LSU.در حالی که این می تواند سخت ترین تست های باقی مانده در اوکلاهما برنامه های Sooners هنوز هم می آیند به عنوان مورد علاقه به عنوان ایالت اوکلاهما یک 10.5-نقطه جاده های مورد علاقه در روز شنبه.که گفت:, تگزاس مربی لینکلن رایلی در انتظار یک بازی با مقدار زیادی از نوسانات برای هر دو طرف. "بسیاری از بازیکنان واقعا خوب در این زمینه یک بازی است که بسیار شدید است که مهم است برای هر دو تیم" رایلی به خبرنگاران گفت: کتیبه tournoi پوکر سنت کمترين آن بين امند.

"من تنها صحبت من تاریخ و یا زمان من با [این رقابت] اما هر نبرد ما تا به حال با این بچه ها بوده است وجود دارد یک تن از شتاب تغییر به عقب و جلو." ده بزرگ طرفداران نیز یک بازی بزرگ برای نگاه به جلو به عنوان شماره 10 Penn State (5-0) مراجعه کنید شماره 17 آیووا (4-1).آیووا در حال آمدن است یک جنگ سخت 10-3 از دست دادن در میشیگان را یکی دیگر از شات در ضربه زدن کردن یکی از سنتی کنفرانس قدرت در روز شنبه.در ضمن آیوا خواهد بود که برای اولین بار رتبه حریف برای پن استیت در این فصل است.این Nittany Lions را به آیووا به عنوان 3.5-نقطه مورد علاقه های شما با وجود اینکه جاده تیم.در تنها رقابت های دو رتبه تیم شماره 1 آلاباما (5-0) سفر خواهد کرد به شماره 24 Texas A&M (3-2) با زرشکی جزر و مد از آمدن به بازی به عنوان یک قریب به اتفاق 17-نقطه مورد علاقه..