چیدن راست اسلات ماشین

عکس از بزور و با تهدید درختان بلوط

نیویورک دادستان کل در حال حاضر می خواهد daily fantasy sports اپراتورهای DraftKings و FanDuel به بازپرداخت تمام پول خود را که در نیویورک مشتریان از دست رفته در سایت.در شب سال نو در نیویورک AG اریک Schneiderman ظ اصلاح شکایات (قابل مشاهده در اینجا و اینجا) در برابر این دو اپراتور به دنبال "حسابداری پول" سایت های جمع آوری شده از نیویورک بازیکنان.اصلاح شکایات نیز از دادگاه درخواست به منظور اپراتورها به "disgorge همه پول" و "را جبران همه وجوه به دست آمده از مصرف کنندگان در ارتباط با تقلبی فریبنده و اعمال غیر قانونی" AG معتقد است این شرکت متعهد قبل از پر کردن خود را متوقف و دست برداشتن سفارشات در ماه نوامبر.

16 – 22, SuperLobby می گوید FanDuel را NBA GPP و نقد بازی هزینه های آمد و به $20.35 m در حالی که DraftKings' NBA GPP هزینه $13.64 m. 11, نیویورک, دیوان عدالت مانوئل مندز اعطا Schneiderman درخواست برای یک دستور در مقابل این دو اپراتور, اما این شرکت های به دست آمده از یک اقامت موقت است که حکم همان روز.یک استیناف پنل را در نظر بگیرید که آیا یا نه به آسانسور است که اقامت در جلسه روز دوشنبه 4 ژانویه چیدن راست اسلات ماشین.
DraftKings ارسال شده دوم آن کمترین حاشیه (10.8%) از فصل درآمد سایت حدود 1.5 متر است.دریافت آخرین قمار اخبار از Calvin Ayre عکس از بزور و با تهدید درختان بلوط. Schneiderman همچنین می خواهد دادگاه به اعمال $5k مجازات در اپراتور برای هر تخلف از نیویورک قوانین قمار ترشی طوطی کازینو فارگو nd.

FanDuel را NBA هزینه های آن هستند دوم پایین ترین در این فصل اما آن 10 درصد حاشیه هنوز اجازه آن را به بانک $2m درآمد چیدن می گوید در پوکر. FanDuel می توانید به راحتی در دانستن است که آن را در حال حاضر صاحب DFS بسکتبال نمودار.در هفته پوشا Dec dark souls چگونه برای دریافت بیشتر همسویی اسلات. Schneiderman می گوید این ضمنی که کاربر به طور متوسط "می تواند انتظار مثبت بازگشت پول wagered" که در واقع اکثریت قریب به اتفاق کاربران سایت به پایان رسید تا به عنوان خالص بازنده است.در دسامبر. DraftKings و FanDuel بر این باور هستند که باید جمع آوری شده در حدود $200 متر در هزینه های ورود از حدود 600 k نیویورک DFS بازیکنان در سال 2015 dark souls چگونه می توانید همسویی اسلات.