آسمان سوار اسلات ماشین برای فروش

آسمان سوار حد بالا اسلات

لاس وگاس oddsmakers را تماشا خواهد کرد Floyd Mayweather سریع کار UFC قهرمان Conor McGregor زمانی که این دو در نهایت به ضربات در T-موبایل آرنا این شنبه مرداد 26. Mayweather خواهد درپوش خاموش کار خود را در کامل 50-0 و همه کسانی که شرط در طولانی شانس در مکگرگر بی ارزش تبدیل خواهد شد تکه های کاغذ.اما اگر به ظاهر غیر قابل تصور اتفاق می افتد و Mayweather از دست می دهد و برای اولین بار در زندگی حرفه ای خود به یک مرد که هرگز پا به یک حرفه ای بوکس حلقه ؟ خوب میلیون ها دلار از دست خواهد رفت و این عینک می تواند به پایین به عنوان خانه بدترین تنها رویداد در تاریخ ورزش شرط بندی در نوادا است. "همه من می دانم این است که ما کمتر از یک هفته به دور از ساخت یک مقدار زیادی از پول و یا گرفتن clobbered" ویلیام هیل تبلیغات مدیر نیک بوگدانوویچ ESPN گفت: به تازگی.برای هر شرط در مورد کتاب در حال مصرف حدود 16 در underdog.و در حالی که بزرگ شرط در Mayweather بیشتر بلیط ورقه و پول در مکگرگر.بدون در نظر گرفتن Westgate SuperBook نشده نقل مکان کرد و آن moneyline در کشمکش های زیادی را در هفته های اخیر آسمان سوار اسلات ماشین برای فروش.

Mayweather باقی می ماند قوی مورد علاقه در -500 برای مک گرگور در +400 آسمان سوار حد بالا اسلات. هفته گذشته فلوید بود که در همان خط, در حالی که کونور شانس دارای طول کمی از +375 آسمان سوار اسلات رایگان دانلود. Oddsmakers اعتراف کنم که از هم اکنون آنها را از دست دادن میلیون ها دلار در مکگرگر پیروزی مگر به عمل می آید در Mayweather قبل از شنبه شب.نوادا بازی برد کنترل نمی کند آهنگ کل رسیدگی به فردی مسابقات بوکس اما همه رکورد زمان تصور می شود Mayweather را تا سال 2015 مبارزه با Manny Pacquiao.لقب "مبارزه قرن" که به شدت شکست خورده به زندگی می کنند تا انتظارات نوادا sportsbooks شایعه به دست گرفته اند و در حدود 57 میلیون در شرط.اوباما در مقابل مک گرگور در سرعت به سر و صدا که ضبط و با اکثریت قریب به اتفاق ورقه در underdog کتاب ابراز برخی نگرانی باید غیر محتمل اتفاق می افتد چه کلاس 2 اسلات ماشین آلات.
"بلیط های در حال اجرا 16-1 در مکگرگر و ما باید پول بیشتر او را به عنوان" بوگدانوویچ گفته را پوشش می دهد چه تراشه ارزش در تگزاس هولدم (روباز). "ما در حال مدفون در مکگرگر." لاس وگاس oddsmakers نیست طول شانس برای جلب Mayweather اکشن زیرا آنها بر این باورند بسیاری از چاشنی bettors در حال انتظار برای آخرین لحظه زمانی که قمار ممکن است مراحل را برای کاهش بدهی خود را در مکگرگر ناراحت است.ورزش حرفه ای bettors بدون شک می خواهید در مبارزه و کتاب آن را می دانم. "سوال این است که این فلوید پول است.ما فقط نمی دانم اگر این اتفاق خواهد افتاد در چند دقیقه آینده و یا اواخر روز شنبه" Westgate SuperBook مدیر جان موری گفت: ESPN چه تراشه ارزش در پوکر. "ما نمی خواهیم به حرکت قیمت بیش از حد به نیروی Mayweather عمل است.آخرین چیزی که ما می خواهیم این است که به نیاز McGregor." Mayweather شده در رسانه ها دور کرد و گفت او احساس اعتماد به نفس اما اذعان می کند McGregor یک مزیت در حال جوان تر و بلندتر است.اما او می دهد و او را صفر شانس کشیدن ناراحت چه کلاس دوم اسلات ماشین آلات.
Mayweather خیلی قاطعانه او برنده خواهد شد او وعده داده جیمی کیمل که او را بازپرداخت هر گونه از دست دادن شرط میزبان بحث نشان می دهد مکان بر او..