کانادا و آمریکا پیمان قمار برنده

پست کانادا اسلات از عذاب ابعاد

IMG عرصه قادر خواهد بود به گسترش فن تعامل خلاقیت با پیشرفت اطلاعات و سمعی و بصری دارایی و شامل محتوای اضافی و امکانات کسب و کار برای فدراسیون و دارندگان حقوق در سراسر شرکت و نمونه کارها کانادا و آمریکا پیمان قمار برنده. Gronek اضافه شده که FlightScope خدمات و IMG عرصه ادغام مناسب طبیعی است بر اساس محصول پایه مشتری و از همه مهمتر فرهنگ و چشم انداز.آن را اجازه می دهد IMG عرصه به گسترش نمونه کارها خود را از بهترین در کلاس خدمات و فن آوری در سراسر متعدد ورزشی با بهره گیری از تخصص شرکت نقاط قوت و منابع است.از سال 2013 IMG عرصه همکاری گسترده با FlightScope خدمات.

Gronek می پیوندد IMG آرنا تیم به عنوان معاونت Rightsholder خدمات پست کانادا اسلات از عذاب ابعاد. علاوه بر این, این شرکت قصد دارد به نگه داشتن حرکت مثبت در طول سال و رسیدن به آن $65-70 میلیون دلار پیش بینی درآمد برای سال 2021 کانادا ارسال ایمیل اسلات قالب.
Szumilas است که در حال حاضر سر از فن آوری است کانادا ارسال ایمیل خروجی حافظه. FlightScope خدمات بر اساس در Gliwice, لهستان خواهد بود به طور کامل یکپارچه IMG عرصه ارائه تحت ادامه داد: نظارت به Jacek Gronek و Wojtek Szumilas.آنها را به پیوستن IMG عرصه همراه با حدود 160 نفر پوکر gra krok po kroku. Elas استدلال می کند در قسمت هفت هش کردن آن را Transmira بنیانگذار رابرت برنج نشان می دهد چه مزایای واقعیت افزوده همراه با بیت کوین SV تکنولوژی را ممکن است برای کازینو اپراتورهای.برنج اذعان به اهمیت BSV را بالا و مقیاس پذیری.بعلاوه, او پیش بینی کرد که واقعیت افزوده (AR) استفاده می شود ممکن است در آینده برای کمپین های بازاریابی و همچنین به عنوان پل از ایالت ایلینویز به حال بسیار موفق ماه در ماه گذشته با آن بازی های ویدئویی پایانه (VGT) که گزارش درآمد است که کمی بیش از $213 میلیون.که یک افزایش در مقایسه با دو سال گذشته به عنوان درآمد 57 درصد بالاتر از VGT درآمد ساخته شده در ژوئن 2019 پوکر خوب و بد دست.