زمان شکاف قیمت تمام گوشی ها در نیجریه

قیمت فعلی گوشی در حافظه

اجتماعی از توسعه دهندگان بازی های Zynga خود را از دست داده بنیانگذار روز چهارشنبه به عنوان Mark Pincus (تصویر) اعلام کرد او پله از همه عملیاتی نقش در این شرکت است.

Pincus شدت پایین به عنوان مدیر عامل شرکت Zynga 10 ماه پیش زمانی که Don Mattrick در آورده بود به قید وثیقه از کشتی در حال غرق شدن زمان شکاف قیمت تمام گوشی ها در نیجریه. Pincus بوده است در خدمت به عنوان رئیس محصول افسر خواهد شد اما در حال حاضر عهده دار نقش غیر اجرایی رئیس.در یک توجه داشته باشید به Zynga کارکنان Pincus گفت: او می خواهم تصمیم پس از تحقق است که "یک کشتی است که بهتر است با یک کاپیتان قرار دادن یک دست بر روی چرخ." به دنبال بازگشت در زمان خود را در Zynga را سکان Pincus به خود "علائم بالا بودن یک کارآفرین و entrepreneuring یک ایده در مورد چگونه محبوب بازی های اجتماعی می تواند باشد.اما من آموخته زیادی از سخت درس مدیر عامل جلو .. قیمت فعلی گوشی در حافظه.
و به خودم نمرات بسیار بالا به عنوان مدیر عامل یک شرکت بزرگ مقیاس." Pincus نظارت این شرکت از راه اندازی آن روز به مصرف آن در دسامبر 2011 و سپس تماشا به عنوان Zynga سهام از دست داده و 80 درصد از ارزش خود را ظرف شش ماه.از یک $4.58 شروع در چهارشنبه Zynga سهام سقوط کرد و 16 دقیقه و از دست رفته بیشتر از 7¢ روز پنج شنبه به $4.35 هنوز کمتر از نیمی از آن 10 دلار قیمت IPO قیمت فعلی infinix هوشمند 3 به علاوه در حافظه. ZYNGA را Q1 همه یک سوال از دیدگاه Zynga را منتشر کرد Q1 کارت گزارش روز چهارشنبه نمایش درآمد حاصل از $168m پایین 36% در سال در سال.بازی آنلاین درآمد کاهش 42 درصد به $132 متر در حالی که تبلیغات و دیگر درآمد حاصل از افزایش 5 ٪ به $36m. Zynga ثبت $61m از دست دادن سه ماهه که شامل $30m در بازسازی اتهامات عنوان شده علیه. Zynga است طرح ریزی یک از دست دادن در حدود $70m در Q2 قیمت فعلی آیفون 7 پلاس در حافظه.

رزرو به نمایندگی از کاربران واقعی پول در بازی خرید برای $161m پایین در حدود 30 ٪ در سال در سال.اما آن را تا 10% پی در پی نشان می دهد Mattrick تلاش برای پمپ کردن آب از USS Zynga را پایین عرشه ممکن است برخی از اثر.بسیاری از Zynga Q1 اعداد پیروی از یک الگوی مشابه: پایین شتاب در سال در سال, تا کمی بر اساس ترتیبی.میانگین رزرو روزانه در هر کاربر به طور متوسط افزایش 28 ٪ به $0.063 خواهد بود که فوق العاده بود آن را به صورت روزانه کاربران فعال (DAU) کاهش 46 ٪ 28m.کاربران فعال ماهانه (MAU) کاهش یافت و 51 درصد به 123m ماهانه منحصر به فرد کاربران (MUU) کاهش یافت و 43 درصد به 86m و ماهانه منحصر به فرد دهندگان (MUP) کاهش یافت و 44 درصد به 1.4 m.به دنبال در آن شماره پی در پی DAUs رز 7 درصد MAUs افزایش 10 درصد MUU رز 8% و MUPs شد تا 5 درصد است. Zynga پوکر برای اختصاص 24 درصد از بازی به طور کلی درآمد از 21 درصد در Q4. Zynga پوکر رزرو افزایش یافت بر اساس ترتیبی که برای اولین بار چنین افزایش در هفت محله است.کاربران تلفن همراه رشد 19 درصد بازی قوی ترین رشد تلفن همراه در دو سال و خیلی بهتر از Zynga را به طور کلی تلفن همراه سود که دیدم موبایل MAUs تا 11 درصد و DAUs تا 10 درصد است.دریافت آخرین قمار اخبار از Calvin Ayre این هالووین آنلاین کازینو spielen.